KONST / Litografier / Litografiskt blad 14256568

nr 1425 6568

Henri de Toulouse-Lautrec

(1864-1901), Frankrike

Litografiskt blad, Ej signerad, yttermått inklusive ram: 39x29cm

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 20:44:55

Henri de Toulouse-Lautrec

Läs mer om Henri de Toulouse-Lautrec